Önce UTİKAD

Türk lojistik sektörünün en çağdaş, en yenilikçi, geleceğe umutla bakan Sivil Toplum Kuruluşu ve Mesleki Örgütü UTİKAD’ın yönetimine talibiz. Bizleri, uzun yıllardır UTİKAD çatısı altında sektörümüz için verdiğimiz emekle, paylaştığımız fikirlerimizle ve ortak akılla ortaya koyduğumuz çözüm önerilerimizle aslında yakından tanıyorsunuz. Çünkü her birimiz hem sektörün hem de UTİKAD’ın içinden geliyoruz. Hem sizlerden aldığımız güçle hem de yüreklerimizde var olan inançla "ÖNCE UTİKAD" diyoruz.

Önce Utikad Yönetim Kurulu

Çünkü biz biliyoruz ki; UTİKAD’da ‘Ben yoktur, biz vardır!” Önce Türkiyemizin, önce lojistik sektörümüzün ve tabii ki siz değerleri üyelerimizin ortak faydası için çalışmak vardır.

UTİKAD’da başkanlık yarışları, güç savaşları yoktur, başkanlığın nazik ve uygarca devri vardır. Bu çatı altında kendi firmalarımız, unvanlarımız yoktur, önce sektörümüzün sorunlarına üretilecek çözümler, önce sektörümüzü geliştirecek girişimler vardır.

Türkiye ve dünyadaki lojistik yapılanmasının etkin, etkili ve sürdürülebilir bir şekilde işlemesini ve gelişimini sağlamak vizyonuyla çıktığımız bu heyecanlı süreçte; UTİKAD’ın asıl sahibinin tüm dernek üyeleri olduğunu hiçbir zaman unutmayarak yol alıyoruz.

Üyelerimizin derneğe ilişkin tüm süreçlerde aktif katılımıyla Türkiye lojistik sektörünü ve dernek üyelerini ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi şekilde temsil etmek, sektörün uluslararası standartlarda ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamak ve dernek üyelerinin gelişimini destekleyici faaliyetleri yürütmeyi öncelikli görevlerimiz, misyonumuz olarak benimsiyoruz.

ÖNCE UTİKAD olarak başkanlık bayrağını devralmak üzere Değerli Meslektaşımız Ayşem Ulusoy liderliğinde bir araya geldiğimizi söylemekten onur duyuyoruz.

Lojistik sektörümüzde farklı görevlerde yer alarak sektörümüzün hızlı gelişimine büyük katkı sağlayan kadın meslektaşlarımıza duyduğumuz güveni ve verdiğimiz değeri, Başkan Adayımız Ayşem Ulusoy ile UTİKAD çatısı altında pekiştireceğimize inanıyoruz.

Bu süreçte pandemi yasakları nedeniyle UTİKAD 38. Seçimli Olağan Genel Kurulu’nun tarihini sizlerle henüz paylaşamasak da 2020-2022 Döneminde UTİKAD Yönetim Kurulu’na aday ÖNCE UTİKAD Ekibini sizlere açıklamaktan gurur duyuyoruz.

SAYILARLA UTİKAD

0
+
KONŞİMENTO SATIŞI
0
+
KİTAP SATIŞI
0
+
DUYURU
0
+
RESMİ YAZI
0
+
ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI
0
+
KATILIMCI