Ayşem Ulusoy

Sevgili Meslektaşlarım

Yıllarımı verdiğim lojistik sektöründe çok önemli ve aynı zamanda çok keyifli bir göreve talip oldum.

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği, Yönetim Kurulu Başkanlığı için çıktığım bu yolda, "ÖNCE UTİKAD" diyen 10 değerli meslektaşımla birlikte yürüyorum.

Uzun yıllardır UTİKAD çatısı altında farklı görevlerde yer almış bir lojistikçi olarak ben de "ÖNCE UTİKAD" diyorum.

Çünkü biliyorum ki mesleki konuların çözümünde enerjimizi doğru yönlendirmemiz için, sektörün yol alması, gelişmesi ve küresel entegrasyonun sağlanması için en doğru adres her zaman UTİKAD oldu.

Ayşem Ulusoy

Ve aynı zamanda şunu çok iyi biliyorum ki; sektörümüzü sadece kendi firmalarımızda başarı sağlayarak geliştiremeyiz. Bu gelişim için sektörün dilini, etik kurallarını ve ortak aklını kapsayacak bir yazılı/yazısız kurallar bütününe yani lojistik kültürüne ve bu kültürün sürdürülebilirliğine ihtiyacımız var. İşte bu yüzden sektörümüz için UTİKAD her zaman ‘önce’ gelmeli.

Bu inançla çıktığımız bu yolda; ÖNCE UTİKAD ekibi olarak sektörümüze faydalı olacağına inandığımız yeni projeler geliştirdik. Eğitimden kalifiye iş gücüne, uluslararası entegrasyondan kurumsal çözümlere kadar üyelerimizi her alanda destekleyecek projelerimiz ile oylarınıza talibiz.

Tabii ki yeni projelerimizin yanı sıra bir önceki Yönetim Kurulu’nun sektörümüze katkı sağlayan tüm projelerinin de takipçisi olacağımızı ve aynı özenle sürdüreceğimizin de altını çizmek isterim.

ÖNCE UTİKAD ekibini oluştururken de bu iki noktaya özellikle sadık kalmaya çalıştık. Bunlardan ilki var olan projelerimizin oluşumu ve geliştirilmesi için emek veren 2018-2020 döneminde UTİKAD Yönetim Kurulu’nda görev alan birçok arkadaşımızın yola devam etmesini sağlamaktı. Diğeri ise UTİKAD’a taze kan getireceğine inandığımız meslektaşlarımızı aramıza davet etmekti.

ÖNCE UTİKAD ekibi olarak seçim çalışmalarında yakaladığımız uyumu, seçildiğimiz takdirde dernek çalışmalarımıza da aktaracağımıza canıgönülden inanıyorum. Web sayfamızda bulacağınız hedeflerimize sizlerin de desteği ile güçlü bir şekilde yürüyeceğiz ve sektörümüz için önemli gelişmelere hep birlikte imza atacağız.

UTİKAD’ın asıl sahibinin siz değerli üyeleri olduğunu biliyoruz. Her birinizi firmalarınızda ziyaret etmeyi ve sizleri tek tek dinlemeyi çok isterdik. Ancak ÖNCE UTİKAD ekibi olarak küresel bir salgınla baş etmeye çalıştığımız bu günlerde ÖNCE SAĞLIK diyoruz. Hem sizlerin ve ailelerinizin hem de çalışma arkadaşlarınızın ve onların ailelerinin sağlığını tehlikeye atmamak için sizlerle iletişimimizi web sitemiz, elektronik postalarımız ve çevrim içi görüşme sağlayan dijital platformlar ile sürdüreceğiz.

Bu süreçte tüm önerilerinize açık olduğumuzu da özellikle belirtmek isterim. Çünkü ÖNCE UTİKAD ekibi olarak sizin oylarınızla sizin adınıza çalışmaya talibiz. 38. UTİKAD Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda buluşmak dileğiyle sağlıkla kalın…

Ayşem Ulusoy

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkan Adayı

SAYILARLA UTİKAD

0
+
KONŞİMENTO SATIŞI
0
+
KİTAP SATIŞI
0
+
DUYURU
0
+
RESMİ YAZI
0
+
ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI
0
+
KATILIMCI